Aplikatory Klejące HotMelt
Aplikator EASY TOUCH Seria P05, P10, P15, P20

Preo Polska hotmelt - Easy P05, systemy klejenia hotmelt          

            Nowe aplikatory serii  EASY TOUCH P5 z pompą pneumatyczną do klejów termotopliwych. Zbiornik 4,5 kg. Czujnik temperatury PT-100/Ni-120

 

 

 

 

 

Więcej…
 
Aplikator EASY TOUCH Seria W05, W10, W15, W20

                                                                                                 Preo - hotmelt - Easy W05, systemy klejenia hotmelt

    

 

 

                      Nowe aplikatory serii  EASY TOUCH W  z pompą zębatą do klejów termotopliwych. Zbiornik 4,5 kg. Czujnik temperatury PT-100/Ni-120

 

 

 

 

Więcej…
 
EASY Seria U5

Preo - hotmelt - U5, systemy klejenia hotmelt Aplikatory U5 Easy są przeznaczone dla klejów termotopliwych takich jak poliamidy i poliuretanu (PUR). Zbiorniki te są najwyższym innowacyjnym projektem na rynkach międzynarodowych.
 

 

Więcej…
 
EASY Seria U8

Aplikatory U8 Easy są przeznaczone dla klejów termotopliwych takich jak poliamidy i poliuretanu (PUR). Zbiorniki te są najwyższym innowacyjnym projektem na rynkach międzynarodowych.

 


 

Więcej…
 
Aplikator Easy Seria UBM

         

                Aplikator przeznaczony do klejów poliuretanowych w kartridżach. Aplikator UBM wyposażony jest w technologię „topienie na żądanie”, która idealnie topi małe ilości kleju poliuretanowego w zależności od zapotrzebowania produkcji. Jest to wysoce innowacyjne urządzenie łatwe w obsłudze z możliwością wykorzystania w różnych typach aplikacji.

 

 

 


Więcej…