KONTAKT

BIURO 

tel:     +48 56 640 00 88
fax:    +48 56 681 24 82

Doradcy Techniczno Handlowi:
kom:  +48 515 45 41 25

 

Daniel Dobraszkiewicz

kom:  +48 513 33 72 72

Microprocesory sterowniki
Microprocesors - Sterownik Seria EASY

preo polska, hotmelt, sterownik, kleje, zamienniki,         preo polska, hotmelt, sterownik, kleje, zamienniki,       preo polska, hotmelt, sterownik, kleje, zamienniki,


Nowy mikroprocesor serii EASY steruje wszystkimi czynnościami niezbędnymi do prawidłowego funkcjonowania systemu: termoregulacją we wszystkich różnych obszarach systemu, programowaniem 8 ścieżek kleju na każdy z 8 niezależnych kanałów.
Dodatkowe funkcje to: Funkcja Ekonomiczna, Zegar, Program tygodniowy, Maks. Alarm temperaturowy, Sekwencyjne Ogrzewanie wszystkich kanałów i opóźnienie Blokada nastawy temperatury.
 

LCD DISPLAY

Nowy wyświetlacz LCD (specjalnie zaprojektowany) wyświetla graficznie wszystkie sekcje maszyny (zbiornik, kolektor, węże i pistolety o odpowiednich parametrach), umożliwiając natychmiastowe i niezwykle łatwe programowanie systemu również przez niewykwalifikowanych operatorów, eliminując problemy związane z kodami i językami obcymi, co oznacza, że wyświetlacze są takie same, niezależnie od kraju użytkowania. Specjalny obszar powiadamiania stale i dynamicznie kontroluje stan systemu we wszystkich fazach jego pracy. W przypadku ewentualnych alarmów lub usterek wyświetlane są komunikaty o błędach.

 

INNOWACYJNE PROGRAMOWANIE

Kolejną innowacyjną cechą nowej serii Easy Series jest "Przełącznik obrotowy": przełącznik, za pomocą którego można z niezwykłą łatwością programować, modyfikować i ustawiać sekcje po sekcjach wszystkie te parametry, które są przeznaczone do pracy w systemie.